Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Belső ellenőrzési irányító (osztályvezető)

Feladatok:

Az OTP Bank

belső ellenőrzési irányító (osztályvezető)

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Informatikai vizsgálatok koordinálása, irányítása és IT vizsgálatokban való részvétel.
  • Közreműködés belföldi és külföldi bankcsoporttagnál lebonyolított vizsgálatokban.
  • Éves vizsgálati terv összeállításában, vizsgálatok nyomon követési folyamatában való részvétel.
  • Vizsgálati jelentések készítése, értékteremtő, hasznosítható javaslatok megtétele, a vizsgálati megállapítások egyeztetése, kockázatértékelése.
  • Tanácsadói feladatok, belső szabályzatok konstruktív véleményezése.

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki/informatikai főiskolai/egyetemi végzettség
  • Aktív angol nyelvismeret (középfokú angol nyelvvizsga)
  • Legalább 5 éves banki informatikai vagy belső ellenőrzési területen szerzett tapasztalat
  • Igazolt szakmai tapasztalat informatikai ellenőrzésben, különösen az új technológiák, platformok terén
  • Az iparági/szakmai legjobb gyakorlatok, trendek naprakész ismerete
  • Pénzügyi banki rendszerek ismerete
  • Banki működés ismerete, belső ellenőrzésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kompetens vezetői, motivációs képességek
  • Kiváló kockázatértékelés és elemzési készség
  • Strukturált gondolkodás, kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Kiváló szóbeli/írásbeli kommunikációs képességek, jártasság bankinformatikai ellenőrzési tevékenységben
  • Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre
  • Kiváló együttműködési csapatépítési képesség

Előny:

  • Certified Information Systems Auditor (CISA) végzettség
  • releváns vezetői gyakorlat, a csoportszintű működésben, multinacionális nagyvállalatnál szerzett tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2016. július 31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson  a Jelentkezés gombra!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő