www.cvonline.hu

BELSŐ ELLENŐRZÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 230 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, több mint 130 kirendeltséget üzemeltető és 3000 munkavállalót foglalkoztató, magyar tulajdonú autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő, folyamatosan bővülő, piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai, illetve a szlovákiai piacnak. Szoftveres autóalkatrész kereső programjával és logisztikai rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban a partnerei számára.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Az előírásoknak megfelelő számviteli fegyelem, illetve a jelentésírási kötelezettségek betartásának felügyelete
  • Kereskedelmi egységeink működésének átfogó ellenőrzése
  • Ellenőrző leltárak készítése
  • Pályázatok, és beszerzések felülvizsgálata
  • Belső szabályok, utasítások véleményezése, illetve javaslattétel a hiányosságok felszámolására

Elvárások:

  • Szakirányú - számviteli vagy gazdasági - középfokú végzettség
  • Számviteli törvények átfogó ismerete
  • Szlovák nyelvtudás elvárás
  • Erős rendszerezői, adminisztratív készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Gyors, analitikus gondolkodásmód, elemzőkészség
  • MS Office (Excel) professzionális ismerete
  •  „B” kategóriájú gépjárművezetői engedély
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny

Amit nyújtunk:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése)

a Jelentkezés gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő