www.cvonline.hu

Belső ellenőr

  • A hirdetés 716 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Közreműködés ellenőrzések lefolytatásában
  • Ellenőrzési dokumentumok előkészítése, elkészítése
  • Ellenőrzési jelentések elkészítése
  • Dokumentumok vizsgálata, jogszabályok értelmezése
Elvárások:
  • Pénzügyi felsőfokú végzettség
  • Ellenőrzési területen szerzett tapasztalat vagy tanulmányok
  • 4 órás, változó helyszíni budapesti munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Office, Windows)
  • Államháztartási, vagy költségvetési ellenőrzési gyakorlat előnyt jelent

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével várjuk

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Részmunkaidő