www.cvonline.hu

Belső ellenőr

  • A hirdetés 453 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. Belső Ellenőrzés Igazgatósága munkatársat keres az alábbi feladatok ellátására:

 Feladatok:

  • Részvétel a kijelölt audit vizsgálatokban,
  • A vizsgált folyamatok külső-, belső szabályozásoknak való megfelelőségének ellenőrzése, valamint hatékonyságuk értékelése,
  • A vizsgált terület belső ellenőrzési rendszerének összefoglaló, valamint annak elemeinek részletes értékelése,
  • Közvetlen kapcsolattartás a vizsgált területekkel,
  • A terület működésének értékelése az ellenőrzés eredménye alapján,
  • A feltárt hiányosságok megszüntetésére javaslatok kidolgozása, nyomon követése, utóellenőrzése,
  • Konzultációs, tanácsadói tevékenység.

  Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség
  • Magabiztos, folyékony angol szakmai nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • 2-3 éves multinacionális vállalatnál szerzett könyvvizsgálói tapasztalat, vagy banki területen szerzett belső ellenőri szakmai tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség, lényeglátás,
  • Precíz munkavégzés,
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs, érdekérvényesítő képesség

Előnyt jelent:

  • Big 4 cégnél szerzett tapasztalat
  • vállalati hitelezés/projekt hitelezés/Basel II/treasury területeken szerzett audit tapasztalat

  Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő