www.cvonline.hu

BELSŐ ELLENŐR

  • A hirdetés 928 napja lejárt

A DIPA Diósgyőri Papírgyár Zrt.

belső ellenőr munkatársat

keres

Főbb feladatok, tevékenység kör:

  • Kockázati mátrix készítése és folyamatos aktualizálása
  • A belső kontrollrendszer működésének, a jogszabályoknak és belső szabályzatoknak való megfelelés vizsgálata, elemzése és értékelése
  • Munkaterv szerinti és a terven felüli vizsgálatok önálló elvégzése, a törvényesség, a belső szabályzatokban foglaltak, a kontrollok megfelelő működése és a kockázatok minimalizálása szempontjainak figyelembevételével
  • Tárgyilagos és pontos megállapítások írásba foglalása. A feltárt hiányosságok, azonosított kockázatok megszüntetésére javaslatok megfogalmazása, a jelentések egyeztetése az érintett vezetőkkel
  • A belső ellenőrzési jelentések alapján megtett intézkedések nyomon követése
  • A kidolgozott belső szabályzatok véleményezése
  • Tanácsadás, állásfoglalások és szakvélemények nyújtása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági, pénzügyi)
  • Legalább ötéves szakmai tapasztalat
  • IIA sztenderdek alapos ismerete, gyakorlatban történő alkalmazása
  • Magasszintű írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Minőségi és önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet és logikus gondolkodás
  • Precizitás, pontosság

Előny:

  • Kontrolling / kockázatmenedzsment területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Munkavégzés helye: Miskolc

A motivációs levél és önéletrajz mellé kérjük bérigény megjelölését.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Heves
Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő