www.cvonline.hu

Belső ellenőr

  • A hirdetés 825 napja lejárt

QUAESTOR Bank Zrt.

munkatársat

keres

Feladatok:

  • A banki terület stratégiai és éves belső ellenőrzési tervének elkészítése;
  • Az ellenőrzési terv végrehajtása, utóellenőrzések elvégzése;
  • Vizsgálati jelentés és az összefoglaló jelentések elkészítése.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú iskolai egyetemi/főiskolai végzettség,
  • mérlegképes könyvelői végzettség vagy okleveles belső ellenőri képesítés,
  • min. 3. éves szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • kockázat-érzékenység,
  • problémamegoldó képesség,
  • elemző készség,
  • jó kommunikációs képesség.

Előny:

  • nemzetközi szakmai képesítés (CIA).
  • pénzügyi szervezetben szerzett gyakorlat.

Amit ajánlunk:

  • változatos, felelősségteljes munkavégzés
  • fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés hely: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését szakmai önéletrajzát a következő címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő