www.cvonline.hu

Belső ellenőr

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 877043

Megbízónk a magyar pénzpiac egyik meghatározó szereplője - stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalat - új munkatársat keres a következő pozícióba:

Feladatok:

  • a vállalatcsoport tevékenységének vizsgálata a törvényesség, a biztonság, az áttekinthetőség szempontjából;
  • a szabályszerű működés betartásának ellenőrzése a vonatkozó jogszabályoknak, belső szabályzatoknak, illetve felsővezetői és ügyviteli utasításoknak megfelelően;
  • részvétel az új szabályzatok felülvizsgálatában, véleményezésében;
  • a működő rendszerek módosítására vonatkozóan kezdeményezés, véleményezés - az ellenőrzési folyamatok, pontok kialakítása;
  • a külső hatósági és egyéb vizsgálatok által feltárt rendszerbeli hiányosságok megszüntetésére tett lépések vizsgálata;
  • a tulajdonosi kör felé történő adatszolgáltatási kötelezettség előírásoknak megfelelő teljesülésének ellenőrzése;
  • a vizsgálatok tapasztalatainak hasznosítására, illetve a feltárt hibák, hiányosságok megszüntetésére javaslatok kidolgozása, jelentések készítése.

Elvárások:

  • gazdasági területen szerzett diploma;
  • legalább 3 év audit tapasztalat - hitelintézeti/befektetési szolgáltatási tevékenység ellenőrzésében vagy compliance területen;
  • értékpapírok kibocsátásával, értékpapír-számla vezetéssel, kockázatkezeléssel kapcsolatos tapasztalat előnyt jelent;
  • legalább középfokú angol nyelvismeret elvárás, szakszókincs ismerete előnyt jelent;
  • jó kommunikációs, együttműködési és konfliktuskezelő képesség;
  • analitikus gondolkodásmód, precizitás, pontosság;
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Stabil vállalati háttér, ergonomikus környezet;
  • Felelősségteljes feladatkör, fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, Belváros

Kapcsolat:
Amennyiben megfelel a fenti elvárásoknak, várjuk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.