www.cvonline.hu

Belső ellenőr

  • A hirdetés 972 napja lejárt

Feladatok:

  • részvétel az éves ellenőrzési terv elkészítésében és jóváhagyatásában
  • éves tervszerinti vizsgálatok elvégzése, hiányosságok feltárása, azok megoldása,
  • a vizsgálatok során feltárt hibák, hiányosságok megszüntetésére javaslatok kidolgozása, az elvégzett ellenőrzésekről belső ellenőri jelentés készítése, érintett területekkel való egyeztetése
  • kockázat felmérés, különböző folyamat auditokban való részvétel
  • szabályszerűséget érintő jogszabályok, szabályzatok betartatása, ellenőrzése,
  • a belső ellenőrzés során alkalmazott módszertani folyamatok szakértői menedzselése
  • a törvényesség, biztonság, áttekinthetőség vizsgálata;
  • a külső hatóságok ellenőrzése során feltárt esetleges rendszerbeli hiányosságok megszüntetésére vonatkozó javaslatok, szabályzatok elkészítése, jóváhagyatása, átültetése és azok teljesülésének vizsgálata;
  • a Magyar Nemzeti Bank és egyéb hatóságok részére történő adatszolgáltatási kötelezettség teljesülésének ellenőrzése;

Elvárás

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • legalább 2 év belső ellenőrzésben, vagy compliance területen szerzett gyakorlat
  • analitikus gondolkodásmód, precizitás, pontosság
  • jó kommunikációs, együttműködési és konfliktuskezelő képesség

Értékelt kvalitások

  • pénzintézetnél, befektetési szolgáltatónál, hitelintézetnél szerzett tapasztalat,
  • szakmai angolnyelv ismeret
  • kockázatkezelésben, számlavezetésben szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk

Nemzetközi Pénzintézet keresi új kollégáját/kolléganőjét. Fiatal szakemberekből álló csapatban, megbecsülve, pontosan és precízen dolgozva önálló feladatkörökkel várjuk új kollégánkat.

Helyek Magyarország
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő