www.cvonline.hu

Belső ellenőr

  • A hirdetés 984 napja lejárt

Társaságunk - az ország egyik legnagyobb akkreditált munkáltatójaként - több mint 4.000 munkavállalót foglalkoztat, és közel 70 telephellyel rendelkezik. Fő küldetése a megváltozott munkaképességű személyek foglalkoztatása, munkavégző képességeinek fejlesztése, valamint nyílt munkaerő-piaci foglalkoztatóhoz történő kihelyezése.

 A több mint 60 éves múlttal rendelkező, állami tulajdonú nagyvállalat a következő pozícióba

keres új munkatársat:

 A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:

  • A Társaság működésének és jogszabályi megfelelésének vizsgálata, elemzése és értékelése a vonatkozó jogszabályok, a belső folyamatleírások és munkautasítások alapján
  • Független, tárgyilagos, bizonyosságot adó ellenőrzések végrehajtása a belső ellenőrzési terv alapján
  • Az ügyvezető és a Felügyelő Bizottság által eseti jelleggel adott ellenőrzési feladatok elvégzése
  • A vizsgált folyamatokkal kapcsolatban megállapítások, értékelések készítése, javaslattétel a folyamatok javítása, továbbfejlesztése érdekében
  • A kockázatok, hiányosságok felismerése, feltárása, javaslatok megfogalmazása azok megszüntetése, kiküszöbölése érdekében
  • A megállapításokhoz kapcsolódó intézkedések végrehajtásának figyelemmel kísérése
  • Rendszeres beszámolók készítése a Társaság ügyvezetőjének és a Felügyelő Bizottságnak a végrehajtott ellenőrzések tapasztalatairól és az ellenőrzések alapján megtett intézkedésekről

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Min. 5 éves ipari, gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Elemző, folyamatokat átlátó képesség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Nagyfokú precizitás

Előny:

  • Belső ellenőrzési és/vagy könyvvizsgálói tapasztalat

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos feladatkör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, az alábbi email címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő