www.cvonline.hu

Belső ellenőr

  • A hirdetés 1028 napja lejárt

A Hungária Értékpapír Zrt. budapesti irodájába munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Belső ellenőri vizsgálatok, illetve egyéb, a tevékenységgel összefüggő feladatok végrehajtása
  • Belső szabályzatokban, utasításokban foglalt előírások betartása
  • Eseti és rendszeres jelentések, riportok készítése
  • Folyamatos kommunikáció a belső ellenőrzés alá vont terület vezetőivel
  • Management támogatása a döntés előkészítésben, javaslattétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági-, pénzügyi végzettség
  • Minimum 2-3 éves tapasztalat, belső ellenőri területen szerzett szaktudás
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office (World, Excel, Outlook) erős felhasználói szintű ismerete
  • Határozott, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés, alaposság
  • Erős rendszerezői, adminisztratív készség
  • Jó problémamegoldó képesség, gyakorlatias szemlélet

Előnyt jelent:

  • Clavis rendszerismeret
  • befektetési szolgáltatónál szerzett munkatapasztalat
  • CIA – Képesített belső ellenőri vizsga

A munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy bérigényét tartalmazó fényképes magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje el részünkre az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő