www.cvonline.hu

Belső ellenőr

  • A hirdetés 1155 napja lejárt

A River Factoring Zrt.
a hazai mikro- kis- és középvállalkozások finanszírozási igényeinek pénzügyi megoldásával foglalkozó, több mint hét éve alakult vállalkozás megbízási jogviszonnyal

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • az éves ellenőrzési tervben szereplő vizsgálatok lefolytatása (felkészülés, adatgyűjtés, módszertan illesztése, a vizsgálati minta kijelölése, interjúzás, értékelés, jelentés készítése),
  • a kockázatok, hiányosságok felismerése, feltárása, súlyozása, javaslattétel,
  • a felügyeleti, tulajdonosi elvárások, belső ellenőri vizsgálat során előírt feladatok megvalósulásának nyomon követése, a kockázatok csökkentésére vállalt intézkedések értékelése

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi vagy közgazdasági végzettség (PSZF, Corvinus Egyetem),
  • legalább 5 éves releváns, pénzintézetnél vagy pénzügyi vállalkozásnál szerzett szakmai tapasztalat,
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office szoftverek), adatbázis-kezelés előny,
  • számlaképesség,
  • magas fokú precizitás, átlátó és problémamegoldó képesség,
  • kimagasló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
  • nyitott személyiség, strukturált gondolkodás,
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • kellemes, dinamikus munkakörnyezet
  • megbízásos jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, kérjük a bruttó bérigénye és a munkakör megjelölésével szíveskedjen megküldeni az alábbi e-mail címre. Visszajelzést a meghallgatásra csak a kiválasztott jelölteknek tudunk küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő