www.cvonline.hu
Belső ellenőr
Trenkwalder Kft
Régió: Baranya
Hozzáadva: 2017.12.13.
Jelentkezési határidő: 2017.12.19.
Hirdetés azonosító: 1231973

Megváltozott munkaképességű munkavállalót keresünk 15 éve Pécsett működő, folyamatosan fejlődő, gyártó partnercégünk számára az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Félkész és kész termékek ellenőrzése,rögzítése
  • Az ellenőrzési folyamat adminisztrációja papír alapon és számítógépen is
  • Az adott részleg teljes körű kiszolgálása
  • Két műszakos munkarend

Elvárások:

  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • két műszak vállalása
  • jó kommunikációs képesség
  • csapatjátékos hozzáállás
  • problémamegoldó képesség
  • előny,de nem elvárás: angol nyelv ismerete
  • RSZSZ/NRSZH komplex szakvélemény

Amit nyújtunk:

  • ülő és álló munka
  • utazási támogatás
  • Cafetéria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.