www.cvonline.hu

Belső ellenőr

  • A hirdetés 66 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja. Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

A Vezérigazgatói Divízión belül Audit területre keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Belső Ellenőr

Főbb feladatok

  • A vizsgált folyamatok külső-, belső szabályozásoknak való megfelelőségének ellenőrzése, valamint hatékonyságuk értékelése
  • A vizsgált terület belső ellenőrzési rendszerének összefoglaló, valamint annak elemeinek részletes értékelése
  • Közvetlen kapcsolattartás a vizsgált területekkel
  • A terület működésének értékelése az ellenőrzés eredménye alapján
  • A feltárt hiányosságok megszüntetésére javaslatok kidolgozása, nyomon követése, utóellenőrzése
  • Konzultációs, tanácsadói tevékenység

Követelmények, elvárások

  • főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség
  • magabiztos, folyékony angol szakmai nyelvtudás szóban és írásban
  • jó informatikai készség
  • erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • minimum 2-3 éves multinacionális vállalatnál szerzett könyvvizsgálói tapasztalat, vagy banki területen szerzett belső ellenőri
  • szakmai tapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség, lényeglátás
  • precíz munkavégzés
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs, érdekérvényesítő képesség

Előnyt jelent

  • Big 4 cégnél szerzett tapasztalat
  • IT audit tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését az alábbi Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.
Angol nyelvű önéletrajzát várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő