www.cvonline.hu

Belső ellenőr

Budapesti székhelyű pénzügyi vállalkozás keres

belső ellenőr

munkatársat.

Feladatok:

  • A vonatkozó számviteli szabályoknak megfelelő belső ellenőrzési rend kialakítása és nyomon követése
  • Jelentési kötelezettségekhez kötődő szabályzatok és  kapcsolódó jelentések elkészítése
  • Belső szabályzatok, kontrollrendszerek kialakítása, későbbiekben felülvizsgálata, javaslattétel, intézkedések nyomon követése
  • Jogszabályoknak megfelelő működés elősegítése és ellenőrzése

Munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Pénzügyi vagy közgazdász végzettség
  • Minimum 3 év banki vagy piaci cégnél szerzett szakirányú tapasztalat
  • Kitűnő írásbeliség
  • Kiváló problémamegoldó képesség, terhelhetőség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Angol nyelvismeret előny

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest