www.cvonline.hu

Belső ellenőr

  • A hirdetés 499 napja lejárt

Budapesti székhelyű Zártkörűen működő részvénytársaság

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok, elvárások:

  • A belső ellenőri feladatok független és tárgyilagos ellátása
  • A kockázatok és hiányosságok felismerése, feltárása, javaslatok kidolgozása azok megszüntetésének érdekében

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 3 év belső ellenőrzés területén szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • Nagyfokú precizitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Jelentkezni lehet önéletrajz megküldésével az alábbi e-mail címre.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő