www.cvonline.hu

BELSŐ ELLENŐR

  • A hirdetés 379 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet
pályázatot hirdet

munkakörbe

Feladatok:

  • az éves belső ellenőrzési tervben szereplő és terven felüli vizsgálatok végrehajtása
  • észrevételek, megállapítások meghatározott módszertan szerinti jelentésbe foglalása
  • pontos, egyértelmű javaslattétel a hiányosságok megoldására, felszámolására
  • utóellenőrzések végrehajtása
  • aktív együttműködés a B3 TAKARÉK egyéb szervezeti egységeivel a folyamatok javítása érdekében
  • belső szabályzatok, utasítások véleményezése

Elvárások a pályázóval szemben:

  • felsőfokú szakmai végzettség, preferáltan közgazdász
  • magas szintű MS Office ismeret (kiemelten Word és Excel!)
  • önálló, precíz, igényes munkavégzés, minőségtudatosság
  • kiváló problémamegoldó készség és határozottság
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • proaktivitás
  • tanulási hajlandóság
  • határidők betartása

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett pár éves munkatapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest vagy Zirc vagy Sárbogárd (választható)
Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában
  • béren kívüli juttatás

Fényképes önéletrajz, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével a "Jelentkezés" gombon keresztül. A tárgyban kérjük feltüntetni: „Belső ellenőr“.

Helyek Budapest
Fejér
Pest
Veszprém
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő