www.cvonline.hu

Belső Ellenőr

  • A hirdetés 545 napja lejárt

Feladatok:

  • Munkaerő-piacot, foglalkoztatást érintő, vagy kis és középvállalkozásokat célzó, munkahely teremtő, beruházási illetve képzési pályázatok ellenőrzése
  • Szociális szövetkezetek számára nyújtott támogatások ellenőrzése
  • Bér jellegű támogatások ellenőrzése
  • Eszközvásárlások ellenőrzése
  • Kockázatelemzések végzése
  • Pénzügyi, számviteli ellenőrzési feladatok ellátása

Elvárás:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves releváns szakmai gyakorlat
  • Dinamikus szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú mobilitás, vezetési hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

·         Budapest, III. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát, bérigényének megjelölésével, a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő