www.cvonline.hu

Belső ellenőr

  • A hirdetés 560 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, több mint 130 kirendeltséget üzemeltető és több mint 3000 munkavállalót foglalkoztató, magyar tulajdonú autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő, folyamatosan bővülő, piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai, illetve a szlovákiai piacnak. Szoftveres autóalkatrész kereső programjával és logisztikai rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban a partnerei számára.

Cégünk BUDAPESTI munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

Feladatok:

  • A vállalat áruforgalmi szabályzatainak, illetve a jelentésírási kötelezettségek betartásának felügyelete
  • Kereskedelmi egységeink működésének átfogó ellenőrzése
  • Ellenőrzéssel kapcsolatos pár napos kiküldetés havi rendszerességgel
  • Ellenőrző leltárak készítése
  • Pályázatok, és beszerzések felülvizsgálata
  • Belső szabályok, utasítások véleményezése, illetve javaslattétel a hiányosságok felszámolására

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Gépjármű szerkezettan ismeretek, műszaki beállítottság
  • Román nyelvtudás elvárás
  • Erős rendszerezői, adminisztratív készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Gyors, analitikus gondolkodásmód, elemzőkészség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  •  „B” kategóriájú gépjárművezetői engedély

Amit nyújtunk:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése)

a Jelentkezés gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Román