www.cvonline.hu

Belső ellenőr

  • A hirdetés 300 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vezérigazgatói Divízión belül Audit területre keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe.

Főbb feladatok

  • A vizsgált folyamatok külső-, belső szabályozásoknak való megfelelőségének ellenőrzése, valamint hatékonyságuk értékelése,
  • A vizsgált terület belső ellenőrzési rendszerének összefoglaló, valamint annak elemeinek részletes értékelése,
  • Közvetlen kapcsolattartás a vizsgált területekkel,
  • A terület működésének értékelése az ellenőrzés eredménye alapján,
  • A feltárt hiányosságok megszüntetésére javaslatok kidolgozása, nyomon követése, utóellenőrzése,
  • Konzultációs, tanácsadói tevékenység

Elvárások

  • főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség
  • Magabiztos, folyékony angol szakmai nyelvtudás szóban és írásban
  • jó informatikai készség
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • minimum 2-3 éves multinacionális vállalatnál szerzett könyvvizsgálói tapasztalat, vagy banki területen szerzett belső ellenőri szakmai tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség, lényeglátás,
  • Precíz munkavégzés,
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs, érdekérvényesítő képesség

Előnyt jelent

  • Big 4 cégnél szerzett tapasztalat
  • IT audit tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet angol nyelvű önéletrajz feltöltésével.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő