www.cvonline.hu

Belső ellenőr-Székesfehérvár

Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 1154378

Székesfehérvári Épületfenntartó és Hőszolgáltató partnercégünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • társasági működés törvényességének vizsgálata
  • a belső szabályzatok, utasítások, a társasági Kollektív szerződés betartásának ellenőrzése
  • a társasági szakterületek szabályozottságának vizsgálata, értékelése
  • céges folyamatok támogatása, javaslattétel folyamatok optimalizálására, javítására

Elvárások:
  • felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Juttatások:
  • versenyképes bérezés
  • hosszútávú, stabil munkahely

Előnyök:
  • gazdasági végzettség

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott email címre: E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár