www.cvonline.hu

Belső Ellenőr [ST-AEIA01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2015.10.31.
Hirdetés azonosító: 957923

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű biztosító budapesti regionális központjába keresünk belső ellenőr pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- Biztosító és leányvállalatai munkaterveinek kidolgozása és végrehajtása a belső ellenőrzési vezető irányítása mellett
- Folyamatfejlesztési javaslatok kidolgozása, előterjesztése
- Üzletági kapcsolódó projektekben való részvétel, projekt auditok végrehajtása

Elvárások

- Egyetemi vagy főiskolai végzettség (közgazdasági és/vagy pénzügyi)
- Minimum 2 éves belső ellenőrzési és/vagy könyvvizsgálói tapasztalat kifejezetten biztosító ügyfeleken
- Erős kommunikációképes (szakmai) angol nyelvtudás
- Pénzintézeti és ezen belül biztosítás-szakmai ismeretek
- Biztosítási alapfolyamatok ismerete (szerződéskezelés, termékfejlesztés, kárrendezés, díjkezelés, viszontbiztosítás)
- Analitikus gondolkodásmód

Előny

- Projekt módszertani ismeretek, projekt auditokban szerzett tapasztalat
- Big4-nál szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió