www.cvonline.hu

Belső Ellenőr [ST-ABE02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.03.28.
Jelentkezési határidő: 2015.01.07.
Hirdetés azonosító: 866707

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű biztosító budapesti regionális központjába keresünk belső ellenőr pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- biztosító és leányvállalatainak munkaterveinek kidolgozása és végrehajtása a belső ellenőrzési vezető irányítása mellett
- folyamatfejlesztési javaslatok kidolgozása, előterjesztése
- üzletági kapcsolódó projektekben való részvétel, projekt auditok végrehajtása

Elvárások

- felsőfokú végzettség (közgazdasági és/vagy pénzügyi)
- 2-3 éves belső ellenőrzési és/vagy könyvvizsgálói tapasztalat
- középfokú (szakmai) angol nyelvtudás
- pénzintézeti és ezen belül biztosítás-szakmai ismeretek
- biztosítási alapfolyamatok ismerete (szerződéskezelés, termékfejlesztés, kárrendezés, díjkezelés, viszontbiztosítás)
- felhasználói szintű MS Office ismeretek
- analitikus gondolkodásmód

Előny

- Big4-os tapasztalat
- SOX tapasztalat
- projekt módszertani ismeretek, projekt auditokban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió