BELSŐ ELLENŐR MUNKATÁRS (pályakezdők jelentkezését is várjuk)

  • A hirdetés 426 napja lejárt

Jól ismert, nemzetközi paicokon tevékenykedő pénzintézet, amelynek befektetési üzletágához keressü belső ellenőr munkatársukat. Akár olyan pályakezdők jelentkezését is várjuk, akik felsőfokú tanulmányaik során képet kaptak a részvény, kötvény, egyéb pénzügyi termékek fogalmi szintjéről és azok számviteli elszámolási folyamatairól.

Feladatok:

  • Az ellenőrzések végrehajtásában, az ellenőrzési jelentések elkészítésében való részvétel.
  • Az ellenőrzésekhez kapcsolódó mintavételek, statisztikai számítások elvégzése, szükség esetén matematikai modellek kidolgozása.
  • A szervezet jogszabályoknak megfelelő működésének elősegítése és ellenőrzése.
  • A szervezetre vonatkozó külső és belső szabályzatokban foglalt előírások betartásának, valamint elégségességének ellenőrzése.
  • Nyomon követni az ellenőrzési jelentések alapján megtett intézkedéseket.
  • Együttműködés a belső ellenőrzési vezetővel és beszámolás a belső ellenőrzési vezető részére.
  • Kapcsolattartás a Társaság egyéb szervezeti egységeivel.

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Büntetetlen előélet igazolása
  • Angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Tőzsdei/határidős/opciós szakvizsga
  • Számviteli ismeretek, mérlegképes könyvelői végzettség
  • Informatikai ellenőrzési alapismeretek

Amit nyújtani tudunk:

  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • kiváló munkafeltételek
  • elegáns irodai környezet
  • dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés helye:

Kérjük küldje el szakmai önéletrajzát személyzeti tanácsadó irodánkhoz!

Részleg

belső ellenőrzés