www.cvonline.hu

Belső ellenőr katona és közalkalmazottal is betölthető

  • Company_icon Magyar Honvédség
  • Location_icon Hódmezővásárhely, Csongrád
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Belső ellenőr katona és közalkalmazottal is beltölthető

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • a katonai szervezetnél intézményi szintű államháztartási belső ellenőrzési feladatok végrehajtása a nemzetközi és magyarországi belső ellenőrzési standardok, a vonatkozó jogszabályok és az alakulat belső szabályzóiban rögzítettek szerint
  • az ellenőrzött szervezeti egységeket érintően megállapítások és ajánlások tétele, valamint elemzések, értékelések készítése a dandárparancsnok, illetve a szervezeti egység vezetője, a folyamatgazda számára a dandár, illetve a folyamat működésének fejlesztése, gazdaságosságának, hatékonyságának és eredményességének növelése, valamint az operatív belső kontrollrendszer javítása, továbbfejlesztése érdekében
  • folyamatos képzés, önképzés révén a szakmai ismeretek bővítése
  • az államháztartási belső ellenőrzés szakterületet érintő jogszabályok, rendelkezések változásainak figyelemmel kísérése, azok feldolgozása, jogszabálykövető alkalmazásukra vonatkozó javaslatok kidolgozása

  • Előírt iskolai végzettség, szakképzettség: jogász, közgazdász, okleveles közgazdász, gazdaságinformatikus, informatikus-közgazdász, igazgatásszervező, okleveles igazgatásszervező, okleveles közigazgatási szakértő, okleveles közigazgatási menedzser, vagy
  • olyan főiskolai vagy egyetemi végzettség, amely a könyvviteli szolgáltatást végzők nyilvántartásba vételéről szóló 93/2002. (V.5.) Kormányrendelet szerinti nyilvántartásba vételt lehetővé teszi, más, felsőfokú végzettség
  • okleveles pénzügyi revizori
  • pénzügyi-számviteli szakellenőri
  • okleveles könyvvizsgálói
  • költségvetési ellenőri
  • mérlegképes könyvelői
  • a Belső Ellenőrök Nemzetközi Szervezetének okleveles belső ellenőri képesítése (CIA)
  • az ISACA Nemzetközi Szervezetének okleveles informatikai rendszerellenőri (CISA)
  • közigazgatási gazdálkodási és ellenőrzési szakértői
  • felsőfokú költségvetési
  • felsőfokú államháztartási szakképesítéssel rendelkezzen

Szakmai gyakorlat, engedély – regisztráció – előírása:

  • Nemzetgazdasági Minisztérium belső ellenőrzési tevékenységet végzők nyilvántartásában való regisztráció
  • angol, nyelvből középfokú, államilag elismert komplex nyelvvizsga
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • büntetlen előélet
  • egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek való megfelelés
  • Magyar állampolgárság
  • Magyarországi lakhely

Egyéb követelmények:

  • a beosztás betöltője az egyes vagyon-nyilatkozattételi kötelezettségekről szóló 2007. évi CLII. törvény 3. § (2) b) bekezdése alapján [1, 2 vagy 5 évente] vagyonnyilatkozat-tételére kötelezett
  • az adott munkakör a képernyő előtti munkavégzés minimális egészségügyi és biztonsági követelményekről szóló 50/1999. (XI.3.) EüM rendelet hatálya alá tartozik, a munkavállaló munkaköre a napi munkaidejéből legalább 4 órában képernyős eszköz használatát igényli és ezért időszakos munkaköri alkalmassági vizsgálatra kötelezett

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • államháztartási belső ellenőrzési területen megszerzett szakmai gyakorlat

Egyéb elvárások, kompetenciák:

  • együttműködési készség
  • információkezelés és feldolgozás/írásbeli kommunikáció
  • fogalmazási készség
  • lényeglátás
  • problémamegoldó képesség
  • és szóbeli kommunikáció/beszédkészség

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható szakmai és katonai karrier
  • felelősséget, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatási rendszer
  • kedvezményes étkezési lehetőség
  • tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban
  • szakmai továbbképzések

A szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével  2017.december 20-ig.

Helyek Hódmezővásárhely
Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Belső ellenőr
Közigazgatás / Államigazgatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Könyvvizsgáló, Pénzügyi ellenőr
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol