www.cvonline.hu

BELSŐ ELLENŐR – ZIRC, VESZPRÉM

  • A hirdetés 373 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete, a B3 TAKARÉK Szövetkezet
pályázatot hirdet

BELSŐ ELLENŐR

munkakörbe

Feladatok:

  • az éves belső ellenőrzési tervben szereplő és terven felüli vizsgálatok végrehajtása
  • észrevételek, megállapítások meghatározott módszertan szerinti jelentésbe foglalása
  • pontos, egyértelmű javaslattétel a hiányosságok megoldására, felszámolására
  • utóellenőrzések végrehajtása
  • aktív együttműködés a B3 TAKARÉK egyéb szervezeti egységeivel a folyamatok javítása érdekében
  • belső szabályzatok, utasítások véleményezése

Elvárások a pályázóval szemben:

  • felsőfokú szakmai végzettség, preferáltan közgazdász
  • önálló, precíz és igényes munkavégzés, minőségtudatosság
  • kiváló problémamegoldó készség és határozottság
  • proaktivitás
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • tanulási hajlandóság
  • határidők betartása
  • magabiztos, magas szintű MS Office használat

Előnyök:

  • hasonló területen, pozícióban végzett pár éves munkatapasztalat

Munkavégzés helye: Zirc, Veszprém
Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában
  • béren kívüli juttatások

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levél elküldésével az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba kérjük feltüntetni: „Belső ellenőr“.

Helyek Veszprém
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő