www.cvonline.hu

Belső ellenőr – Kontroller

  • A hirdetés 150 napja lejárt

Pécsi nagykereskedelmi vállalat keresi munkatársát

munkakör betöltésére

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK :

  • Belső ellenőrzés
  • Készlet kontrolling (készletváltozások kontrollingja, készletlisták bizonyos szempontok szerint, készletfogyások, forgási sebességek)
  • Pénzügyi kontrolling (jelentések, mérlegelemzések, profit-árrés-ktg. elemzések)
  • Vezetői információ szolgáltatás
  • Érdekeltségi rendszerekbe tartozó normák mérése
  • Az éves ( gördülő) tervezésben való aktív részvétel
  • Ad-hoc reportálás a többi részleg felé

 ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK :

  • Felsőfokú közgazdász végzettség (előny a kontrolleri végzettség)
  • Legalább 2-3 éves hasonló munkakörben végzett gyakorlat
  • Más cégekben elért leinformálható eredményesség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Személyi számítógép használatának ismerete: e-mail, internet böngésző, szövegszerkesztő, táblázatkezelő és prezentációkészítő használatának ismerete

SZEMÉLYES KRITÉRIUMOK ÉS KÉPESSÉGEK :

  • Önállóság
  • Kitartás
  • Nagy munkabírás
  • Pontosság, precizitás
  • Jó elemző és tervező képesség
  • Konfliktusok vállalásának képessége
  • Lojalitás a céghez

AMIT KÍNÁLUNK :

  • Tisztes megélhetést biztosító alapfizetést
  • Érdekeltségi függvény szerinti havi bónuszt
  • Jól szervezett, kiegyensúlyozott, közepes méretű cégben végzett munkát

Kapcsolatfelvétel:

Önéletrajzokat, motivációs leveleket, a referenciák felsorolását, referencia személyek és cégek elérhetőségét a lenti email címre kérjük elküldeni e-mailben.

Helyek Baranya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség