www.cvonline.hu

Belső auditor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2015.11.26.
Hirdetés azonosító: 936897

Feladatok:

- Támogatja a cég auditálási tevékenységét, főként a csomagolási anyagokat vizsgáló laboratóriumi berendezések, létesítmény-üzemeltetési és számítástechnikai alkalmazások és rendszerek vizsgálatát.
-beszállítói auditok végrehajtása, audit jelentés elkészítése és kommunikálása
-beszállítói audit terv karbantartása
-beszállítói auditok támogatása szükség szerint végrehajtása
-Statisztikák, jelentések készítése a belső, beszállítói, vevői, és hatósági auditok észrevételei és helyesbítő intézkedései alapján.

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki, vegyipari vagy gyógyszeripari szakirányú végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- legalább 3 éves belső és beszállítói auditori tapasztalat, GMP elvek alapvető ismerete

Amit kínálunk:

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Hosszú-távú lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján