www.cvonline.hu

belső auditor

  • A hirdetés 899 napja lejárt

Miskolc környéki nagyvállalat

munkatársat keres

belső auditor pozícióba

Feladatok:

  • folyamatos támogató felügyeletet nyújt egyes kivitelezési projektek teljes folyamatát tekintve, (a tanulmányok elkészítésétől elkezdve, a projekt team felállításán és a költségvetésen keresztül egészen a műszaki átadásig)
  • ellenőrzi a tanulmányok, tervek, valamint a költségvetés megbízhatóságát,
  • ellenőrzi, illetve részt vesz a tendereztetési folyamatban, felülvizsgálja a tendereztetéssel kapcsolatos dokumentumokat,
  • ellenőrzi a szerződéskötési eljárást,
  • felülvizsgálja a megrendelési, beszerzési folyamatokat,
  • kilátogat az építési helyszínre, felügyeli az építési munkálatokat, a vállalkozók tevékenységét.
  • ellenőrzi az építési anyagok minőségét és az építési feladatok elvégzését,
  • felügyeli az átvételi folyamatot.

Elvárások:

  • mérnöki diploma,
  • projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat vagy tanulmányok,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • jó konfliktuskezelő készség,
  • meggyőzőerő,
  • objektivitás.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, pályázatát - fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét magyar és angol nyelven, bizonyítványmásolatait - „belső auditor” jeligére a lenti e-mail címre küldheti el.

Helyek Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol