www.cvonline.hu

Belső Auditor

  • A hirdetés 1044 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

BELSŐ AUDITOR

Feladatok:

  • A vállalat áruforgalmi szabályzatainak, a jelentésírási kötelezettségnek, illetve a számviteli törvény betartásának felügyelete
  • Leányvállalataink, kereskedelmi egységeink működésének átfogó ellenőrzése – akár több napos utazással!
  • Ellenőrző leltárak készítése
  • Pályázatok, és beszerzések felülvizsgálata
  • Belső szabályok, utasítások véleményezése, illetve javaslattétel a hiányosságok felszámolására
  • Asszisztensek munkafolyamatainak koordinálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes román vagy szlovák nyelvtudás
  • Műszaki beállítottság (Gépjárműszerkezettan ismeret)
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat előny
  • Rugalmas időbeosztás
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Gyors, analitikus gondolkodásmód
  • MS Office (Excel) professzionális ismerete
  •  „B” kategóriájú gépjárművezetői engedély (vezetési tapasztalat)

Amit nyújtunk:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő