www.cvonline.hu

Belső auditor (Referenciaszám: FE-845)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.02.16.
Hirdetés azonosító: 689854

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy gépészmérnök diploma
  • ISO/TS 16949 szabvány átfogó ismerte
  • Termelő vállalatnál APQP vagy minőségellenőrzés területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, magabiztos fellépés, stressztűrő képesség
  • Strukturált munkamódszer, kiváló problémamegoldó képesség

Főbb feladatok:

  • Tervek, folyamatok, határidők auditálása
  • A javító intézkedések és ellenintézkedések bevezetésének támogatása
  • A nem megfelelőségekre tett javaslatok kezelése, az ellenintézkedések végrehajtásának ellenőrzése
  • Dokumentációkezelés, audit jelentések, riportok készítése a minőségi mutatókra vonatkozóan
  • Belső hibák, fejlesztési lehetőségek feltárása
  • A használt dokumentumok, feljegyzések célszerűségének ellenőrzése, a változások nyomon követése
  • Az IMS követelményei szerinti működés biztosítása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil szakmai háttér és vezetői támogatás

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk a folyamatos minőségfejlesztés mellett elkötelezett, high-end audio rendszerek és infotainment megoldások gyártásával foglalkozó, első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait e-mailben!

Egyúttal kérjük, hogy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-845-ös referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő