www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1084848
lejárt

Karrier az Audinál

Belső auditor - Minőségbiztosítás

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A központi minőségirányítás fő feladatai: belső rendszer- és folyamatauditok lebonyolítása, a minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése, valamint a szakterületek támogatása annak érdekében, hogy folyamataink, tevékenységeink maradéktalanul megfeleljenek a szabványkövetelményeket.

Magyarország egyik legnagyobb jövőorientált vállalataként olyan állást kínálunk, ahol egy motivált csapatban dolgozhat, átlagon felüli szociális juttatásokban részesülhet. Attraktív, érdekes, kihívásokkal teli munkát ajánlunk egy világszerte vezető pozíciót betöltő autóipari vállalatnál változatos tevékenységi körrel, és kitűnő fejlődési lehetőségekkel!

Feladatok

  • Az Audi minőségirányítási rendszerének fejlesztése támogatása a DIN EN ISO 9001:2008 és VDA 6.3/6.1szabványok szerint
  • Tanúsító audit előkészítése és támogatása a DIN EN ISO 9001:2015 szabvány alapján
  • Belső rendszer és folyamatuditok tervezése, végrehajtása VDA 6.1 és VDA 6.3 szabbvány alapján
  • Az auditok során feltárt hiányosságokra bevezetett intézkedések követése
  • Célkövetés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Msc diploma előny)
  • Legalább 5 év autóipari folyamatokban szerzett tapasztalat, ebből 2 év minőségbiztosítási területen
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban
  • EOQ-Auditori végzettség, vagy ezzel egyenértékű (TÜV-Akadémia, VDA, VW CG, Audi Akadémia által kiadott) auditori végzettség (DIN EN ISO 9001:2008 és VDA 6.3/6.1)
  • Folyamat- és rendszerauditban való jártasság/belső auditori tapasztalat
  • Nyitottság
  • Feddhetetlenség
  • Analitikus, komplex gondolkodásmód
  • Jó kooperációs és problémamegoldó képesség
  • Magabiztos fellépés, képesség csapatmunkára, illetve önálló munkavégzésre

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC10045

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Takács Eszter
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 96 66 9468