www.cvonline.hu

Belső Auditor Asszisztens

  • A hirdetés 984 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 21 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

BELSŐ AUDITOR ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Az előírásoknak megfelelő számviteli fegyelem, a vállalat áruforgalmi szabályzatainak, illetve a jelentésírási kötelezettségek betartásának felügyelete
  • Kereskedelmi egységeink működésének átfogó ellenőrzése
  • Ellenőrző leltárok készítése
  • Pályázatok és beszerzések felülvizsgálata
  • Belső szabályok, utasítások véleményezése, illetve javaslattétel a hiányosságok felszámolására

Elvárások:

  • Tárgyalóképes román vagy szlovák nyelvtudás
  • Műszaki beállítottság (autóalkatrész ismeret)
  • Számviteli törvények ismerete
  • Erős rendszerezői, adminisztratív készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Gyors, analitikus gondolkodásmód
  • MS Office (Excel) professzionális ismerete
  •  „B” kategóriájú gépjárművezetői engedély (vezetési tapasztalat)
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése