www.cvonline.hu

Belkereskedelmi vezető

  • A hirdetés 614 napja lejárt

Belkereskedelmi vezetőt

keresünk.

Fő feladatok:

  • Személyes kapcsolattartás a kiemelt vevőkkel.
  • A cég piaci poziciójának erősítése, új piaci lehetőségek felkutatása.
  • A belkereskedelmi csapat munkájának irányítása, támogatása és ellenőrzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 5 év B2B kereskedelmi tapasztalat műszaki termékek értékesítésében.
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Felsőfokú végzettség előny.

Amit kínálunk: versenyképes alapfizetés +bónusz és juttatási csomag

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát valamint motivációs levelét küldje az alábbi Email címre.

Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol