www.cvonline.hu

Belkereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 589 napja lejárt

A Foltin - Globe Kft. több mint 25 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú, családi vállalkozás. Fő profilja az élelmiszer-disztribúció és a logisztikai szolgáltatás, ezen felül az élelmiszergyártás területén is kezdeti sikerekről számolhat be. Központja és 10.000 m2 területű raktára az M0-ás mellett található, a Nagytarcsai Ipari Parkban.

A Foltin - Globe Kft.

pozícióba keres 1 fő munkavállalót.

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése, szerződések nyilvántartása, adminisztrációja.
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel.
  • Az értékesítő munkatársak tevékenységének teljes körű támogatása.
  • Tapasztalat területi képviselők (5-6 fő) munkájának segítésében.
  • Forgalmi kimutatások, riportok készítése.
  • Kiállításokon való részvétel annak tervezése és szervezése.
  • Részvétel promóciós anyagok (katalógusok, szórólapok, weboldal stb.) készítésében.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, MS Office)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Vállalatirányítási (SAP) rendszerben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit nyújtunk:

  • Modern környezet
  • Jogkövető, korrekt cégfilozófia
  • Stabilitás
  • Budapesti lakhely esetén rendszeres céges buszjárat

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa Ipari Park

 Jelentkezését az alábbi címen várjuk, 2015. szeptember 30-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő