www.cvonline.hu

Belgyógyász szakorvos állás Dél-Németországban

  • A hirdetés 403 napja lejárt

Egy dél-németországi rehabilitációs központba keresünk 2016. szeptemberi

kezdéssel egy

belgyógyász szakorvost.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalat:

  • Erős középfokú német nyelvtudás -B2-es szint-, szükség esetén a nyelvi felkészülésben segítünk
  • Általános orvosi diploma megléte
  • Hajlandóság legalább egy éves külföldi munka vállalására

Amit mi kínálunk:

  • Fizetés minimum bruttó 5500EUR/hó+juttatások+ügyelet
  • A szállás az első pár hónapban a klinika területén ingyenesen biztosított
  • Nyelvi szintfelmérő, majd az önéletrajz, pályázati anyag magas színvonalú összeállítása
  • Németországi interjúk tejes körű megszervezése
  • A magyar diploma németországi elismertetéséhez szükséges, hivatalos dokumentumok intézésében az EUWORK teljes körű segítséget nyújt és a felmerülő költségeket átvállaljuk

A munkavállaláshoz feltétlenül szükséges Németországba utazni egy felvételi beszélgetésre – ennek során az utazás, a szállás és az ellátás biztosított, azaz ingyenes a kiutazó jelöltünknek. Sikeres interjút követően legkésőbb 1,5-2 hónap múlva lehetséges a munkakezdés (ennyi időt vesz igénybe az orvosi diploma németországi hitelesítése).

Szolgáltatásunk, azaz a közvetítés a munkavállaló felé teljes mértékben ingyenes.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Magyarország
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Külföldi munka