www.cvonline.hu

Belgyógyász állás Németországban

  • A hirdetés 434 napja lejárt

Partnerünk, egy sikeres orvosi karrier-tanácsadással foglalkozó cég Németország egész területére keres tapasztalt belgyógyászokat.

 A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalat:

  • Erős középfokú német nyelvtudás -B2-es szint-, szükség esetén a nyelvi felkészülésben segítünk.
  • Általános orvosi diploma megléte.
  • Hajlandóság legalább egy éves külföldi munka vállalására.

Amit mi kínálunk:

  • Fizetés rezidens orvosok részére 3600 EUR/hó, szakorvosok részére 5000-6500 EUR/hó.
  • Nyelvi szintfelmérő.
  • Önéletrajz, pályázati anyag magas színvonalú összeállítása.
  • Németországi interjúk tejes körű megszervezése.
  • A magyar diploma németországi elismertetéséhez szükséges, hivatalos dokumentumok intézésében az EUWORK teljes körű segítséget nyújt és a felmerülő költségek egy részét átvállalja.
  • Gondoskodunk a németországi szállás megtalálásáról.

Szolgáltatásunk a munkavállaló felé teljes mértékben ingyenes!

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala