www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.08.
Jelentkezési határidő: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1086947

Szeretnél egy sikeres csapathoz tartozni? Jelentkezz és legyél Te is tagja 2014-es év legjobb telefonos ügyfélszolgálati csapatának.
Csomagküldéssel foglalkozó multinacionális partnerünk bővülés miatt keres BELFÖLDI ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS kollégákat.

Feladatok:

Kihívásaid:
- Meglévő és új ügyfelektől érkező megkeresések telefonos és email-es kezelése
- Szolgáltatások népszerűsítése
- Munkakörrel járó adminisztratív feladatok elvégzése
- Tréningeken, továbbképzéseken való részvétel

Elvárások:

Amire szükséged lesz:
- magabiztos angol nyelvtudás
- ügyfélkezelésben, call centerben szerzett tapasztalat
- pro-aktív lendületes személyiség

Amit kínálunk:

Ami a Tiéd lehet:
- versenyképes juttatási csomag
- fiatalos csapat, modern munkakörnyezet
- stabil biztos háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján