www.cvonline.hu

Belföldi tehergépjármű vezető

  • A hirdetés 638 napja lejárt

A Saubermacher-Magyarország Kft. a hulladékgazdálkodási piac egyik vezető szolgáltatója. Nagy múltú, nemzetközi hátterű cégünk fiatalos, dinamikus csapatának erősítésére keresünk Kecskeméti telephelyünkre munkatársat

munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Kecskeméten belüli ügyfelekhez történő konténerek kihelyezése, ürítése, szállítása
  • Kecskemétről induló és oda érkező konténeres fuvarfeladatok munkaidőn belül történő elvégzése

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • "C+E"" kategóriás jogosítvány (minimum 2 év tapasztalattal)
  • Darabárus ADR igazolvány
  • PÁV II
  • GKI igazolvány
  • Digitális gépjárművezető kártya
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • munkatapasztalat konténerszállító teherautókkal
  • konténeremelő gépkezelői igazolvány (4374)

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag (alapbér+mozgóbér+ADR pótlék+túlórapótlék)
  • étkezési utalvány

Munkavégzés helye:

Kecskemét

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő