www.cvonline.hu
Belföldi Sofőr (Referenciaszám: PJ4754)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.14.
Jelentkezési határidő: 2016.10.21.
Hirdetés azonosító: 1068797
lejárt

Vas és fémhulladék kereskedéssel és feldolgozással foglalkozó partnercégünk számára keresünk jelölteket az alábbi munkakörbe:

Belföldi Sofőr - Budapest (PJ4754)

Feladatok:
- Elektronikai hulladékok átvétele és beszállítása a telephelyre

- Telephely Budapesten található és kb. 150 km-es körzetből kell beszállítani fém és elektronikai hulladékokat
- Beszállított anyagok lepakolásában segítség nyújtása munkatársaknak

Elvárások:
- Könnyű VAGY nehézgépkezelői jogosítvány és gyakorlat (autóra szerelt daru)

- C kategóriás jogosítvány
- Érvényes digitalis sofőrkártya, GKI kártya, PÁV II, balesetmentes vezetés

Előnyt jelent, de NEM elvárás:
- ADR vizsga

- E kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes bérezés

- Cafeteria

Munkavégzés helye: Dél-Budapest, XXIII. kerület

Munkaidő:
H Cs: 7-16

P: 7:00 14:45

Kérem, küldje el önéletrajzát Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre a levél tárgyában a PJ4754 referenciaszám megjelölésével.

További részletekről érdeklődni a 06-1-392-1222 telefonszámon lehet.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat
Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.