www.cvonline.hu

Belföldi gépjárművezető

  • A hirdetés 167 napja lejárt

Budapesti XXII. ker. telephelyű promóciós vállalat keres

belföldi gépjárművezetőt

két műszakos munkavégzésre

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott termékek napi beszerzése és kiszállítása a megrendelők részére (belföldi fuvarozás)
  • Termékek tételes átvétele, átadása, fel- illetve lepakolása a gépjárműről, áruátadás, átvétel
  • A szükséges dokumentáció meglétének ellenőrzése, az okiratok tartalmának, helyességének ellenőrzése, esetleges visszáruval kapcsolatos ügyintézés
  • A társaság gépjárműveinek (személy, teher) vezetése, szállítási feladatok előírásszerű végrehajtása, a belső utasítások és tevékenységi köréhez tartozó jogszabályok ismerete és betartása
  • Logisztikai folyamatokban való aktív részvétel
  • A gépjármű műszaki állapotának figyelemmel kísérése, tisztán tartása, ápolása;
  • Havi viziten való részvétel
  • Kézi anyagmozgatás

Elvárás:

  • Gépjárművezetésben és kiszállításban szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Jó fizikum
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Terhelhetőség

Előny, de nem feltétel a „C” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • új gépjárműpark
  • biztos szakmai és anyagi háttér
  • fiatal, dinamikus csapat

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet. Kérjük a tárgyban jelölje meg a betölteni kívánt munkakört.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő