www.cvonline.hu

BELFÖLDI FUVARSZERVEZŐ

Régió:

Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 778460
lejárt

  FUVARSZERVEZŐK FIGYELEM! A szállítmányozás / fuvarozás a logisztikának az egyik legizgalmasabb, legdinamikusabb része! Ha szívesen csinálja ezt a tevékenységet nemzetközi nagyvállalatnál, elsősorban belföldre, ez a pozíció Önnek szól!

Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkező szállítmányozó, logisztikai cégeket vásárolt meg. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk.

A pozíció megnevezése: BELFÖLDI FUVARSZERVEZŐ

Feladatok:

  • Belföldi gyűjtő, raklapos szállítások, járatok tervezése és szervezése;
  • Megbízóinkkal történő napi kapcsolattartás;
  • Reklamáció kezelése;
  • Megbízások kezelése, nyomonkövetése, adminisztráció;
  • Kapcsolattartás a sofőrökkel;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Legalább 2 éves, belföldi gyűjtő, raklapos szállítások, járatok tervezésében és szervezésében szerzett tapasztalat;
  • Excel, World, Outlook haladó felhasználói szintű ismerete;
  • Önálló munkavégzés;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód.

Előnyök:

  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Saját személygépkocsi munkába járás céljából.

Juttatások, ajánlat:

  • Izgalmas szakmai feladatok;
  • Versenyképes fizetés;
  • Modern, légkondicionált iroda;
  • Hosszú távú, biztos munkahely várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vám-/Szállítmányozási ügyintézés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb

Egyéb információk:

  • A cég telephelye BUDAÖRSÖN van, ezért olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik számára nem probléma a munkahely megközelítése!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió
Pest