www.cvonline.hu

Belföldi értékesítő

  • A hirdetés 1195 napja lejárt

A FlexiTon Kft. professzionális szoftvereivel, digitális adatfeldolgozási termékeivel és a kapcsolódó szolgáltatásaival van jelen a hazai és a nemzetközi piacokon.

Elismert termékeink és szolgáltatásaink sikeres hazai piaci terjesztéséhez keresünk

Belföldi értékesítő munkatársat

Feladatok:

  • A cég térinformatikai, digitális adatfeldolgozási és szkennelési termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése a belföldi piacon

Követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Megfelelő informatikai ismeretek,
  • Digitális adatfeldolgozási (térkép, adatbázis) ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatok, kapcsolatrendszer
  • Jó kommunikációs készség, mozgékonyság, értékesítő attitűd

Előnyt jelent:

  • Aktív, legalább középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Magas színvonalú munka lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Csapatjátékosok jelentkezését várjuk részletes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre „Belföldi értékesítő” jeligével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő