www.cvonline.hu

Belföldi értékesítő

  • A hirdetés 143 napja lejárt

Üdítő- és ásványvíz gyártó vállalat

belföldi értékesítő

munkakörbe keres munkatársat Budapest és környéke/Észak-Dunántúl/Dél-Alföld területére.

Feladatok:

  • Termékeink értékesítése, rendelésfelvétel;
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel;
  • Megfelelő termékskála és készlet biztosítása;
  • Folyamatos konkurencia- és piacfigyelés.
  • Kihelyezések nyomon követése, elősegítése
  • A disztribúció növelése, kijelölt területen
  • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása mellett új üzleti lehetőségek, partnerek felkutatása
  • Ajánlatok előkészítése, szerződések megkötése és nyomon követése
  • Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése, jelentések készítése

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • MS Windows felhasználói ismeretek;
  • 3 év értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Csapatban való együttműködés

Munkavégzés helye: országos

Jelentkezését a lenti e-mail címne várjuk!

Helyek Budapest
Baranya
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő