www.cvonline.hu

BELFÖLDI ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS (7034)

  • A hirdetés 833 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Belföldi értékesítő munkatárs

Elvárások:
•minimum 2 éves értékesítői tapasztalat
•tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
•kis és nagyvállalati értékesítési tapasztalat

Feladatok:
•üzletfejlesztés
•belföldi ügyfelek napi szintű látogatása
•új ügyfelek felkeresése
•meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
•tenderek elkészítése
•együttműködés a fuvarszervező munkatársakkal
•cégképviselet kiállításokon, rendezvényeken, konferenciákon

Amit kínálunk:
•Nemzetközi tapasztalat
•Folyamatos képzések
•versenyképes fizetés fix jutalék
•személygépkocsi
•laptop
•telefon

Megbízónk profilja: Nemzetközi szállítmányozó cég

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a  06 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857