www.cvonline.hu

Bejövő telesales munkatárs

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • 2-3 éves telefonos értékesítési, telefonos ügyfélszolgálati tapasztalatot szerzett,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret birtokában van,
  • képes hatékonyan felmérni az ügyfelek igényeit,
  • nagyon fontos, hogy telefonon keresztül képes legyen értékesíteni, ügyfeleket megtartani,
  • ügyfélorientált szemléletű,
  • kiváló szóbeli kommunikáció jellemzi,
  • képes a felmerülő kérdések gyors és türelmes megválaszolására,
  • önállóan képes a felmerülő problémák megoldására,
  • az angol nyelvtudást előnyként értékeljük.

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • meglévő és leendő ügyfelek részéről érkező bejövő hívások kezelését,
  • tájékoztatás nyújtást az aktuális díjcsomagokról, szolgáltatásokról és szerződéskötési feltételekről,
  • értékesítési feladatok ellátását,
  • lemondások kezelését és ezzel együtt megtartási tevékenység végzését,
  • termékek és kapcsolódó szolgáltatások iránti igényfelmérést telefonos csatornán keresztül,
  • írásban (levél, fax, e-mail) érkező megkeresések feldolgozását,
  • panasz és reklamáció kezelését,
  • adatkezeléssel, feldolgozással kapcsolatos feladatok végzését,
  • bejövő és kimenő hívásokhoz kapcsolódó dokumentáció ellátását.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek,
  • szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán,
  • több hetes felkészítő tréning a UPC-s termékekről és értékesítési technikákról

Munkavégzés helye:

Szombathely

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.