www.cvonline.hu

Bejövő Telesales Értékesítő

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret birtokában van
  • képes hatékonyan felmérni az ügyfelek igényeit
  • ügyfélorientált szemléletű
  • kiváló szóbeli kommunikáció jellemzi
  • képes a felmerülő kérdések gyors és türelmes megválaszolására
  • önállóan képes a felmerülő problémák megoldására

Munkakör betöltése után előnyt jelent:

  • telefonos értékesítési vagy telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • meglévő és leendő ügyfelek részéről érkező bejövő hívások kezelését
  • értékesítési feladatok ellátását
  • lemondások kezelését és ezzel együtt megtartási tevékenység végzését
  • termékek és kapcsolódó szolgáltatások iránti igényfelmérést
  • tájékoztatás nyújtást az aktuális díjcsomagokról, szolgáltatásokról és szerződéskötési feltételekről
  • panasz és reklamáció kezelését

Amit nyújtunk:

  • átlag feletti, 100%-ban bejelentett jövedelem
  • kiemelkedő alapbér,és teljesítmény arányos jutalék, versenyképes juttatási csomag
  • központi helyen, könnyen megközelíthető, kulturált irodai környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • dinamikus, fiatalos, jó hangulatú csapat
  • folyamatos szakmai fejlődés korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • több hetes felkészítő tréning a UPC-s termékekről és értékesítési technikákról

Munkavégzés helye:

Országos

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.