www.cvonline.hu

Bejövő számla referens (Ref.:604)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2014.03.16.
Hirdetés azonosító: 756720
lejárt

Az energiaszolgáltatásban működő partnercégünk számára munkatársat keresünk

Bejövő számla referens pozícióba

Ref. 604

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, tapasztalatok és végzettség:

  • szakirányú középfokú végzettség (gazdasági)
  • legalább 1 év üzleti adminisztráció területén szerzett tapasztaltat
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent
  • SAP ismeret előnyt jelent

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A bejövő számla csoport keretein belül az EHU-csoport vállalatai számára a bejövő számlákkal kapcsolatos feladatok határidőre történő ellátása, információszolgáltatás kapcsolódó szakterületek részére
  • Törzsadatok kezelése, karbantartás
  • Az EHU csoport vállalatainál a beérkező számlák kezelésére, könyvelésére vonatkozó folyamatok egységes alkalmazása
  • Folyószámlák kezelése, reklamációk ügyintézés
  • Külső-belső adatszolgáltatások biztosítása

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fel fényképes, magyar nyelvű Önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. További információk Link megjelenítése weboldalon.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu