www.cvonline.hu

Bejövő Számla Könyvelés Vezető

  • A hirdetés 1166 napja lejárt

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

 Számvitel, Könyvelés

területre

munkatársat keres

pozícióba

A MÁV Csoport MÁV Szolgáltató Központ Zrt. leányvállalata országos hálózattal, jelentős regionális pozícióval rendelkezik. A vállalat gazdasági növekedésével összhangban fejleszti számviteli-könyvviteli szervezetét.

A Munkakör célja:

  • A MÁV vállalatcsoport bejövő számláinak és kötelezettségeinek kezelését végző szervezet munkájának irányítása

Feladatok:

  • A vállalatcsoport kötelezettségeinek kezelése, könyvelése a hatályos számviteli és adótörvényeknek, valamint a kapcsolódó belső előírásoknak megfelelően (R2P folyamat működtetése)
  • Szállítói számlák igazoltatási folyamatának felügyelete, ezzel összefüggésben kapcsolattartás mind az üzleti területekkel, mind a számlákat kiállító partnerekkel, kiemelt témák menedzselése
  • A kapcsolódó főkönyvi egyeztetések, leltárkészítések felügyelete
  • Éves és évközi zárlati feladatok koordinálása, könyvvizsgálat és egyéb ellenőrzések kiszolgálása
  • Döntés-előkészítő anyagok, javaslatok készítése, költséghatékonysági és minőségi kritériumok megfogalmazása az adott területen, a megfelelő folyamatok kialakítása, transzparens működtetése és folyamatos javítása
  • Támogató informatikai rendszerek módosítására vonatkozó javaslatok megfogalmazása
  • Folyamatba épített ellenőrzési rendszer működtetése, javítása, az ellenőrzések elvégzése
  • Szakmai területét érintő projektfeladatokban aktív közreműködés
  • A szakterületéhez kapcsolódóan a számviteli folyamatok, informatikai rendszerek változásaival összefüggő oktatások megszervezése, lebonyolítása
  • Mintegy 50 fős csapat irányítása, munkájának szervezése

Elvárások:

  • Szakirányú (számvitel) egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • 5 év számviteli területen szerzett szakmai gyakorlat
  • 3 év vezetői tapasztalat
  • Kimagasló számviteli ismeretek
  • Naprakész jártasság a szakterületre vonatkozó jogszabályokban
  • Dinamikus, proaktív és innovatív személyiség
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Logikus, folyamatismereten alapuló gondolkodásmód
  • Munkatársak motiválása, jó vezetési és szervezési készségekkel
  • Alapos MS Office ismeret

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Nagyvállalati számviteli rendszer ismerete
  • Számítástechnikai támogatottságú projekt munkában (kisebb-nagyobb) tapasztalat
  • Regisztrált mérlegképes igazolvány

Amit mi nyújtani tudunk:

  • szakmai fejlődés támogatása
  • Választható Béren Kívüli Javadalmazási rendszer
  • céges mobil telefon

 Munkavégzés helye:  Budapest, Könyves Kálmán krt. 54-60.

Jelentkezési határidő: 2014. április 18.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő