Bejövő számla (AP) könyvelési csoportvezető - Székesfehérvár (Referenciaszám: RE-1695)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2016.10.25.
Hirdetés azonosító: 1077591

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (pénzügyi/számviteli területen), emellett mérlegképes könyvelői végzettség előny
  • Többéves tapasztalat számviteli területen
  • Néhány éves vezetői tapasztalat előny
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás (emellett német nyelvtudás előny)
  • SAP ismeret
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség, megbízhatóság, precizitás

Főbb feladatok:

  • Bejövő számla könyvelés koordinálása, szakmai felügyelete, a munka megtervezése (ütemterv készítése)
  • Business Unit-ok szakmai támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a gyáregységekkel
  • Bejövő számla könyvelési csoport (22 fő) vezetése, ellenőrzése
  • Hiányosságok feltárása, folyamatok fejlesztése
  • Auditokon való részvétel
  • Hónapzárással kapcsolatos feladatok

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, Cafeteria, bónusz-rendszer, bejárás-támogatás, albérlet-, ill. letelepedési támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport 2010 óta működő Adminisztrációs és Könyvelési Központjához toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1695-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Fejér
Dunaújváros
Mór
Sárbogárd
Bicske
Gárdony
Ercsi
Enying
Polgárdi
Pusztaszabolcs
Martonvásár
Velence
Rácalmás
Bodajk
Adony
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő