www.cvonline.hu

bejövő híváskezelő munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.01.
Jelentkezési határidő: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1179145

Pozíció leírása / Job description

Budapesti pénzügyi megoldásokat kínáló neves partnercégünkhöz keresünk: Call center munkatársakat.
A munkakör célja:

A beérkező személyi kölcsön és egyéb hiteligénylések telefonon keresztül történő minőségi kiszolgálása, az ügyfelek igényeinek felmérése és testre szabott, egyedi ajánlat elkészítése.

A munkatárs kiemelt feladatai:

- A bank termékeinek telefonos értékesítése

- Gyors és pontos ügyfélkiszolgálás

- A telefonhívással összefüggő adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

- Középfokú végzettség

- Ügyfélkezelési tapasztalat elvárás - telefonos értékesítői tapasztalat előnyben

- Értékesítési szemlélet / tapasztalat

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- Ügyfél- és teljesítmény-centrikus szemlélet

- Határozott, udvarias fellépés

- Hatékony részvétel csapatmunkában

- Kiváló kommunikációs készség

- Precíz, pontos és gyors munkavégzés

- Kiváló problémamegoldó képesség, önállóság

- Jó stressz-tűrő képesség, terhelhetőség

- Felhasználói szintű számítás technikai ismeretek (Word, Excel)

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetés (havi fix alapbér+teljesítményalapú bónuszrendszer+cafetéria)
- Stabil háttér
- Belvárosi nyitott iroda
- Fiatalos, motiváló csapat és mentor program

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján